Bayraklı Acil Su Tahliyesi

Bayraklı Acil Su Tahliyesi

İzmir ilinin sınırların da bulunan Bayraklı ilçesi eski yerleşim yeri olma özelliğini yavaş yavaş yitirmeye başlasa da hala İzmir’in en eski evlerinin bulunduğu yerlerden birisidir. Bugün siz değerli Bayraklı halkına Bayraklı acil su tahliyesi hizmeti hakkında bir takım bilgilere yer vereceğiz. Bayraklı da inşaat sektörü artıyor yükseliyor, fakat bunun bir de geçmişine bakacak olursak, Bayraklı’da ki çoğu evde su baskını problemi ne yazık ki yaşanıyor.

Bayraklı halkı, Bayraklı su baskınları karşısın da son zamanlar da çok zor durumda çünkü İzmir sağanak yağışlarıyla biliniyor ve eski evleri özellikle zemin katları su basıyor bu durumda artık korkmanıza gerek yok çünkü biz yanınızda olacağız. Bayraklı su baskını için Bayraklı acil su tahliyesi hizmetini veriyoruz. Bayraklı ilçesinde bulunan eski evinizde her an bir su baskınının ile yüz yüze kalabilirsiniz.

Bayraklı acil su tahliyesi hizmetine ne zaman ihtiyacınız olacağını belirtelim. Bayraklı eviniz de su borusu patlayabilir ve bu durumun erken fark etmediğiniz takdirde evinizi hızla sular altında kalır bu size maddi manevi zararlara yol açar. Böyle durum da hemen Bayraklı acil su tahliye şirketimizi aramanız gerekmektedir, aradığınız takdirde hemen Bayraklı su tahliye personellerimiz evinize veya işletmenize gelip suyu tahliye ederler. Diğer sorunlu işlemlerinden birisi de gider borusunun tıkanmasıdır. En kötü su baskınların dan biri olan gider borusu tıkanması sonucu eviniz katı sıvı karışık su ile dolar. Bunun için suyun çekilmeye başlandığı andan itibaren hemen gider borusunun tıkanıklığının açılması gereklidir.

En son Bayraklı acil su tahliye nedenlerin den birisi de Bayraklı sel baskınları dır. Sel baskını gibi bir durumda eviniz 10 15 cm suyla dolar. İşte burada Bayraklı acil su tahliyesi temizlik şirketi hizmete girerek ellerinde bulunan güçlü, vakumlu su çekme makineleriyle evinizi su felaketinden kurtarır.

Sizler de Bayraklı acil su tahliye hizmetimiz den faydalanmak istiyorsanız 0232 362 01 00 no.lu telefonumuz dan bizleri arayarak ulaşın. Biz daha iyisini yapana kadar en iyisi bu olacaktır.

2 Replies to “Bayraklı Acil Su Tahliyesi”

 1. Merhaba iyi günler,

  4 saatlik bir fiyat ögrenmek istedim.

  3+1 daire, Gümüspala da. 1 banyo var

  yerleri toz alincak ve paspas olacak

  banyo ve mutfak silincek, mutfakda sadece dis dolaplari

  2 tane de balkon cam var silincek

  ne kadar fiyati acaba?

  ve temizlik malzemeler sizden ait yoksa kendimize ait

  gelen personele yemek verilmesi lazim mi yarim günlük icin?

  tesekkürler ve iyi calismalar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*